úterý 22. července 2014

Začátky

Ať už píšete esej, bakalářku, motivační dopis nebo třeba rovnou knihu, vždy je nejtěžší začít. Na střední nám vštěpovali, abychom prostě začli. Prý to pak kdykoliv později můžeme škrtnout a napsat znovu. Jenže když začínáte na blogu, je dobrý start opravdu důležitý. Během prvních příspěvků se snažíte nahrabat nějaké ty čtenáře, návštěvníky a nechcete si to pokazit.

Pokud by se tak ale stalo, zrovna pro mě by to zas takový problém nebyl. Tento blog totiž vznikl jako podklad pro mé studium literatury, protože toho přečtu kvanta. Něco musím, něco chci, ale na to, abych si vedla čtenářský deník jsem moc líná. Když to ale bude číst někdo další a nebudu to psát pouze pro sebe, dostává to všechno úplně nový význam. A tak jsem se rozhodla psát blog.

Ačkoliv mé příspěvky ponesou označení recenzí, nebude to recenze jako taková. V zásadě se pokusím vytáhnout to podstatné, abych tyto články mohla použít v budoucnu ke zkouškám. Pokud to pomůže i někomu dalšímu, budiž.

Blogování tedy může začít.



Ale první musím rozluštit, na co je tady to tlačítko.