Faktem zůstává, že těch projektů mám opravdu hodně. Momentálně bych měla psát bakalářku, a proto sedím tady a po více než roce píšu článek.
Moje knihomilství však nekončí! Ještě stále shraňuji nové a nové knihy, které pečlivě odkládám na svou poličku "četba po bakalářce". Občas, když moje vnitřní anarchie dosáhne kritického bodu, do ní sáhnu a já začnu číst něco nepovinného. Obyčejně pak knihu dočtu během jednoho odpoledne, maximálně dvou, protože je to najednou tak neuvěřitelně oddechové a plynulé. Většina dnes vydávaných knih má navíc opravdu široké okraje a velká písmena.
Poslední tři týdny čtu sérii Učně lovce duchů. Začala jsem číst na doporučení mé sestřenice, ale po druhém dílu už jsem si vytvořila k hlavním postavám citový vztah. Ach, ten lovec duchů... Proč já vždycky tíhnu k těm "učitelům"? To máte upíra Lartena Hroozleyho ze Ságy Darrena Shana, hraničáře Halta z Hraničářova učně a teď John Gregory.
Ale to jen tak na okraj. Především čtu povinnou četbu (jako opravdu) do americké literatury, protože mě na konci semestru čeká zkouška. A hned potom mne čeká maraton v podobě české povinné literatury po roce 1945. Jestli si najdu čas zrecenzovat povinnou literaturu na víc než 10 vět, pak se tu možná něco objeví. Ale určitě se vrátím. Chci dokonce točit vlogy! ^^
Takže zatím čtěte!
Tuks